top of page

Kilka słów o Naszej placówce.

LOGOhelp powstał w 2014 roku, jako gabinet logopedyczny prowadzony przez mgr Sylwię Matuszny. Jednak duże zapotrzebowanie wśród dzieci, a także dobre efekty terapii, spowodowały, że już w 2019 roku konieczne było zatrudnienie kolejnych logopedów.

Idąc dalej za potrzebami Naszych pacjentów, w 2021 roku otwarliśmy pierwszą salę do integracji sensorycznej w Mysłowicach, nadal jednocześnie poszerzając ilość logopedów i terapeutów SI, którzy podejmowali z Nami współpracę.

W 2023 roku gabinety prywatne zostały przekształcone w Niepubliczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną, zaś wśród Naszych terapeutów pojawili się również psycholog, pedagog i fizjoterapeuta. Zmiana na placówkę oświatową pozwoliła Nam również realizować opinie w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, dzięki czemu nasi pacjenci mogą korzystać z czterech bezpłatnych godzin terapii w miesiącu, na czas trwania ich opinii.

Obecnie mieścimy się w samym centrum Mysłowic, przy Placu Wolności 4. Nasza Poradnia składa się z 5 gabinetów, w których przyjmuje 15 terapeutów różnej specjalizacji.

Co nas wyróżnia? Nie boimy się wyzwań! Pracujemy w interdyscyplinarnych zespołach, wymieniając się między sobą wiedzą i doświadczeniami, co pozwala zagwarantować lepsze efekty terapeutyczne. Specjalizujemy się również we wczesnej interwencji. Pomagamy w rozwoju dzieciom już od urodzenia, a do każdego Naszego pacjenta, małego, czy dużego, podchodzimy bardzo indywidualnie z poszanowaniem jego osoby.

bottom of page